Anna od dziesięciu lat zmaga się z cukrzycą. W wyniku powikłań od siedmiu lat żyje po amputacji obu nóg. Dodatkowo pięć lat temu przeżyła udar mózgu. Jest osobą wymagającą stałej opieki, bez której nie byłaby w stanie egzystować. Z powodu braku kończyn i ograniczonej ruchowości po przebytym udarze mózgu, jej świat zamknął się do jednego pokoju. Żyje dzięki troskliwej opiece męża i córek. Rodzina kosztem wielu wyrzeczeń zapewnia Annie środki opatrunkowe, higieniczne, pampersy, leki i niezbędne konsultacje medyczne.  

Możesz pomóc Annie przekazując 1% swojego podatku na KRS Fundacji Gwiazda Nadziei 0000298237 lub przekazując dobrowolną wpłatę na konto Fundacji z dopiskiem dla Anny (Hani) Grobelak.

Dzięki przekazanemu wsparciu Anna mogłaby mieć zapewniona rehabilitację oraz niezbędne konsultacje medyczne,  z których obecnie nie jest w stanie korzystać zamknięta w czterech ścianach domu.

Za każdą przekazaną wpłatę rodzina Anny będzie niezmiernie wdzięczna. Mąż Ani całe swoje życie służył innym pracując w ochotniczej straży pożarnej. Trudno jest mu samemu prosić o pomoc teraz gdy on i jego żona zasługują na nią.