Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Przedstawiciele  Fundacji Gwiazda Nadziei przez trzy dni, od 21 do 23 marca, mówili o WZW C lekarzom rodzinnym zgromadzonym na tegorocznym Kongresie Top Medical Trends. W tym roku w poznańskim spotkaniu wzięło udział aż 3,5 tysiąca lekarzy, w tym 97 wykładowców, 15 konsultantów krajowych i 23 prezesów medycznych towarzystw naukowych. Zainteresowanie tematem WZW C było bardzo duże. Ulotki i broszury o Wirusowym Zapaleniu Wątroby rozdawane przez pełnomocników Fundacji znikały bardzo szybko.
Kongres odbywał się pod hasłem "Liderzy opinii partnerami lekarza praktyka". Składał się z 20 sesji naukowych i 7 satelitarnych. Jego istotą, jak co roku, było przekazanie szerokiemu gremium lekarzy rodzinnych najnowszych osiągnięć w zakresie diagnostyki i terapii rozlicznych chorób, w tym także WZW, o którym podczas  sesji mówili Profesorowie Robert Flisiak, Krzysztof Simon oraz Jacek Juszczyk.
       
Organizatorami wydarzenia byli wydawnictwo Termedia oraz Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Patronat naukowy sprawowało Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, a szefem Rady Naukowej był prof. dr hab. Jacek Wysocki, rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Obecność Gwiazdy Nadziei będącej jednocześnie członkiem Koalicji Hepatologicznej na Top Medical Trends była możliwa dzięki grantowi otrzymanemu z Gilead Sciences Poland.

Więcej o kongresie na: www.termedia.plfacebook_page_plugin